Paco Rabanne

Invictus

Для чоловіків

Вибачте, цього товару немає в наявності.


  • Безкоштовна доставка для усіх замовлень від 300 грн по повній передплаті
  • Доставка з післяплатою по тарифах перевізника
  • Доставка кур'єром по тарифах перевізника
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики Paco Rabanne Invictus:

Категорія: Парфуми для чоловіків
Стать: Для чоловіків
Бренд: Paco Rabanne
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: Франція
Настрій аромату: ,
Група ароматів: ,
Початкові ноти: Грейпфрут
Ноти «серця»: Лавровий лист, Гедеон
Ноти «бази»: Амбра, Дубовий мох, Пачулі, Гваякове дерево
Рік презентації: 2013 рік

Опис Paco Rabanne Invictus:

Invictus: назва гордо заявляє про силу, мужність і належность аромату до древнього роду героїв. Він непереможний, невразливий, йому ніхто і ніщо не може протистояти. У стародавні часи, атлети були подібні до богів і сучасні спортсмени прагнуть їх лаврів. Прямі нащадки давньогрецьких богів, покоління 2.0 зводить їм культ з воістину міфічною пристрастю. Перед ними вже схиляються, але ці боги стадіонів залишаються справжніми Чоловіками з плоті і крові!

Чуттєва, свіжа композиція аромату яскраво контрастує з традиційним підходом до чоловічої парфумерії. Ніщо не зрівняється з текстурованим, глибоким ароматом з вражаючою, насиченою базою.

Для створення цієї композиції і отримання ноти чуттєвої свіжості, класична піраміда була замінена лінійною структурою. Invictus - це зіткнення слів, сили, почуттів і цінностей, свіжий деревний аромат, що відрізняється пряною мужністю.
«Він поєднує в собі ноти палаючої свіжості і тваринної чуттєвості, що звучать паралельно», пояснює Веронік Найберг.
«Ми хотіли отримати відчуття солоної шкіри, але без морського акорду, аромат шкіри, яку хочеться нюхати, яку хочеться облизати. Наш аромат - це різкий контраст між двома видами акордів, які доповнюють один одного, змішуються і створюють небувалий контраст».
Почуття динамічного, енергійного, освіжаючого польоту в екстазі було досягнуто шляхом з'єднання морського акорду, цедри грейпфруту і лаврового листа. Привабливість аромату отримана із з'єднання класичних мужніх нот і тваринного магнетизму, яким володіє деревно-амбровий акорд. Гваякове дерево, амбергрі і пачулі залишають яскравий слід.

«Протиборчі сили доповнюють один одного, створюючи пульсацію. Аромат покликаний дивувати і виділятися подвійністю своєї структури».


Свотчі на Paco Rabanne Invictus
Завантажити свотч

Відгуки