CHANEL

Hydra Beauty Micro Creme

Зволоження, зміцнення, пружність

Для жінок

Доставка Hydra Beauty Micro Creme Зволоження, зміцнення, пружність - CHANEL | Malva-Parfume.Ua ✿
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 10:49
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики CHANEL Hydra Beauty Micro Creme:

Категорія: Косметика для зволоження і живлення шкіри обличча
Стать: Для жінок
Бренд: CHANEL
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: Франція
Колекція:

Опис CHANEL Hydra Beauty Micro Creme:

Використовуючи передові досягнення мікрофлюїдних технологій, CHANEL створює крем для зволоження, зміцнення і підвищення пружності шкіри обличчя Hydra Beauty Micro Creme - перший крем з мікросферами камелії, в яких екстракт квітки зберігається в своїй найчистішій формі. При нанесенні мікросфери зливаються зі шкірою, проникаючи глибоко всередину. інтенсивно укріплена, пружна  шкіра сяє красою і випромінює нову силу.

Текстура крему Hydra Beauty Micro Creme дарує каскад дивовижних відчуттів: свіжа і легка, як вода, при нанесенні на шкіру вона стає ніжною і комфортною, як крем.

Для всіх типів шкіри.

CHANEL Hydra Beauty Micro Creme забезпечує шкірі безперервне зволоження. Його інтенсивнадія сприяє відновленню еластичності шкіри.

Шкіра не тільки інтенсивно зволожується і знаходить пружність, а й стає більш сильною і стійкою до впливу зовнішніх факторів завдяки посиленому антиоксидантному захисту.


Склад

активні компоненти:

  • камелія альба ofa*: ексклюзивний активний інгредієнт, що міститься в чистій формі всередині мікросфер, надає інтенсивну дію, надаючи об'єм та пружність поверхневим шарам шкіри
  • камелія альба pfa**: активний інгредієнт, який став емблемою гами Hydra Beauty , допомагає шкірі поповнювати та підтримувати оптимальний рівень вологи всередині клітин
  • блакитний імбир pfa **: потужний антиоксидант, присутній в кремі Hydra Beauty Micro Creme в подвійній концентрації, щодня підтримує і зміцнює систему самозахисту кліток шкіри

* Камелія альба ofa: ексклюзивний активний інгредієнт. Подана міжнародна заявка на патент. ofa (oleofractioned active ingredient): олеофракціонований активний інгредієнт
** pfa (polyfractioning of active ingredients): поліфракціонування активних речовин. Особливий спосіб обробки, винайдений CHANEL для отримання надчистих активних інгредієнтів.


Як користуватися

  • Крем для зволоження, зміцнення і підвищення пружності шкіри обличчя Hydra Beauty Micro Creme наноситься вранці та ввечері на чисту суху шкіру після зволожуючої сироватки для обличчя Hydra Beauty Micro Serum.
  • Нанесіть засіб дотиками(5-6 торкань) і розгладжуйте від середини обличчя до овалу.
  • Потім виконайте основний жест ритуалу hydra beauty - ніжне поплескування кінчиками пальців. Це продовжить приємні відчуття і миттєво додасть шкірі сяйво.

Свотчі на CHANEL Hydra Beauty Micro Creme
Завантажити свотч

У блозі статті про CHANEL Hydra Beauty Micro Creme:

Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!