Lancome

Idole Now Eau De Parfum Florale

Новинка
Для жінок

  • Безкоштовна доставка для усіх замовлень від 300 грн по повній передплаті
  • Доставка з післяплатою по тарифах перевізника
  • Доставка кур'єром по тарифах перевізника
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики Lancome Idole Now Eau De Parfum Florale:

Категорія: Парфуми для жінок
Стать: Для жінок
Бренд: Lancome
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: Франція
Група ароматів:
Початкові ноти: Ваніль
Ноти «серця»: Орхідея
Ноти «бази»: Троянда
Рік презентації: 2023 рік

Опис Lancome Idole Now Eau De Parfum Florale:

У 2023 році поїзд Idôle до оновлення світу досяг апогею. Новий аромат Idôle Now, натхненний світлом майбутнього, передає радісне хвилювання від єднання жінок, що збираються з силами, і вивільняють свою енергію в нестримному колективному русі. Idôle Now ― це аромат єднання жінок, які втілюють зміни.

Відкриваючи нові грані сучасної парфумерії, він збагачує новими фарбами класичну парфумерну палітру і втілює їх у потужному, нічим не стримуваному ароматі.

Idôle Now уособлює досконалий симбіоз високоякісних натуральних інгредієнтів та науки, що дозволяє створювати сміливіші та насичені аромати. Враховуючи флоральний акорд оригінального Idôle, його нова версія багатша, сміливіша та екологічніша, ніж будь-коли, завдяки поєднанню трьох культових інгредієнтів, посилених напрацюваннями науки.


Висока троянда має ширший, ніж у житті, ольфакторний профіль, що висвітлює всі природні грані знакової квітки Будинку Lancôme завдяки інноваційному процесу перепрофілювання інгредієнтів. Вперше для Idôle есенція поєднується з дистильованою водою, що створює тонізуючу ноту, що випромінюється в самому серці Idôle Now.


Неймовірно природний відбиток орхідеї відкриває дивовижний пудровий аромат малайзійської орхідеї завдяки акорду, створеному за допомогою технології headspace. Знявши флоральну композицію аромату в її природному стані, як «ольфакторний знімок», ця новітня технологія дозволила парфумерам відтворити його, уникаючи необхідності збирати сировину або завдавати шкоди рослині. Втілившись у мускусно-орхідейний акорд, цей «знімок» надає шлейфу Idôle Now відтінку теплої елегантності.


Посилений ванільний дует складається з ванільного настою та ваніліну натурального походження, виготовленого з перепрофільованого інгредієнта: біотехнологія дає ваніліну друге життя, відкриваючи його потенціал. Насичена та стійка багатогранна ваніль збагачує шлейф Idôle Now ще більш спокусливою та чуттєвою гранню.

Новий квітковий аромат Idôle Now відрізняється соковитою свіжістю грушевого акорду, сяйвом класичних нот чистоти та яскравою деревністю пачулі. Миттєво відомий, непереборно сильний, квітковий амброво-шипровий шлейф є справжнім ольфакторним маніфестом. Заклик підкорити майбутнє та почати втілювати наші устремління в життя. Вже зараз.


Свотчі на Lancome Idole Now Eau De Parfum Florale
Завантажити свотч

Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!