Dior

DiorShow Iconic

Неймовірний вигин і поділ вій


Доставка DiorShow Iconic Неймовірний вигин і поділ вій - Dior | Malva-Parfume.Ua ✿
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 12:40
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики Dior DiorShow Iconic:

Категорія: Туш для вій
Об'єм: 10 мл
Бренд: Dior
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: Франція
Колекція:

Опис Dior DiorShow Iconic:

Коли макіяж стає одним з незамінних складових успіху модного показу, погляд отримує безмежну силу. Туш для вій Diorshow Iconic - запорука витонченої елегантності - дарує Вашим віям неймовірний вигин, нескінченно подовжуючи їх.

Туш для вій Diorshow Iconic з революційною зігнутою щіточкою, зробленою з еластомеру нового покоління. М'який матеріал щіточки забезпечує комфортне нанесення. Жорсткий стрижень дозволяє моделювати вії одну за одною для бездоганного макіяжу. А спіральний пензлик підкручує вії й надає їм красивий вигин.

Вперше Dior представляє формулу, що володіє пам'яттю. Збагачена «шовковим нектаром» і поживним коктейлем з олігоелементів, пептидів і мінералів, ця формула ідеально підходить для тендітної природи вій. Комплекс Lift Model створює на віях тривимірний макіяж від коренів до кінчиків і одночасно наділяє його пам'яттю завдяки фіксуючим полімерам. Спеціальні полімери запаморочливо подовжують вії та перешкоджають розмиванню туші. А кремнієві частинки й мінерали ідеально поділяють вії, надаючи їм неповторний об'єм.

Туш для вій Diorshow Iconic - це, без сумнівів, туш Haute Couture. Перетворені за одну мить вії своїм розкішним вигином і п'янкою довжиною кидають виклик закону земного тяжіння. Нескінченно чудовий погляд кожну секунду стає все більш впевненим, бентежливим і таємничим.


Свотчі на Dior DiorShow Iconic
Завантажити свотч

Відгуки