Clinique

Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel

Гель проти запалень

Для жінок

Увага!
Доставка замовлень можлива тільки на відділення Нової Пошти по повній передоплаті!
Перелік працюючих відділень Нової Пошти
Безкоштовна доставка для усіх замовлень по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 23:15
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики Clinique Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel:

Категорія: Косметика для зволоження і живлення шкіри обличча
Стать: Для жінок
Бренд: Clinique
Класифікація бренду: Мідл-маркет
Країна бренду: США
Колекція:

Опис Clinique Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel:

Забезпечує такі ж результати, що і провідний медичний препарат проти акне.

Факт: Акне - поширене шкірне порушення, з яким стикаються чоловіки і жінки різного віку і етнічних груп у всьому світі. Дослідження показують, що страждаючі від акне люди пробують безліч засобів для вирішення цієї проблеми, включаючи дерматологічні препарати. Однак багато з цих засобів можуть виявитися занадто агресивними для чутливої шкіри або мати побічні ефекти, які тільки погіршать її стан. Крім того, багато медичних препаратів коштують досить дорого.

Рішення: Будучи піонером в категорії дерматологічного догляду, бренд Clinique пропонує високоефективні, але при цьому ніжні засоби для усунення прищів в домашніх умовах.

У 12-тижневому клінічному випробуванні, направленому на скорочення запалень, Clinique Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel показав такі ж результати, що і провідний медичний препарат зовнішнього застосування проти акне.

Причиною прищів є безліч різних чинників - забруднена атмосфера, бактерії, підвищене вироблення шкірного жиру і неякісне очищення шкіри. Всі ці фактори можуть призводити до закупорювання пір і висипань. Акне також пов'язують зі стресами, гормональними змінами і втомою, які роблять акне складним в прогнозуванні та усунення станом шкіри.

Прищі - це ще й психологічна проблема. Дослідження показують, що прищі знижують самооцінку і впевненість в собі, роблять людей замкнутими і несміливими. Крім безлічі різних засобів для усунення прищів жінки також використовують тональні формули для маскування цього недоліку, які часто дуже кидаються в очі неприродністю покриття і закупорюють пори, що погіршує стан шкіри.

Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel заснований на «очищуючому комплексі 4-в-1», який допомагає скоротити існуючі висипання і запобігти новим за допомогою відлущуючих агентів, речовин, що запобігають прищам, а також агентів для контролю шкірного жиру і стримання подразнення. Крім того, унікальна водно-спиртова база цієї формули забезпечує миттєве поглинання, а екстракт гамамелісу допомагає зменшити надлишки жиру на поверхні шкіри і стягнути пори.

Принцип роботи «Очищаючого комплексу 4-в-1»:

  • Боротьба з прищами: Саліцилова кислота видаляє з поверхні шкіри мертві клітини, які закупорюють пори, що допомагає скоротити і запобігти прищам.
  • Контроль вироблення жиру: Ламінарія цукриста допомагає нормалізувати вироблення шкірного жиру.
  • Інгредієнти, що знімають подразнення: Екстракт морських коралів заспокоює шкіру і допомагає зняти почервоніння.
  • М'яке відлущування: Саліцилова кислота підтримує нормальне клітинне оновлення.

Як користуватися

Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel можна наносити на все обличчя або тільки на проблемні ділянки.
- При використанні на всій поверхні обличчя наносити Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel тонким шаром на очищену шкіру. Не наносіть одночасно з іншими засобами проти акне зовнішнього застосування. Поверх гелю наносити зволожуючий засіб, що не містить жирів та олій, наприклад, Dramatically Different Moisturizing Gel, щоб забезпечити зволоження і комфорт шкіри.
- При використанні в якості місцевого засобу наносити Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel тонким шаром безпосередньо на область запалення після 3-Ступеневої Системи догляду для проблемної шкіри Anti-Blemish Solutions.


Свотчі на Clinique Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel
Завантажити свотч

У блозі статті про Clinique Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel:

Відгуки