CHANEL

Le Lift Creme Fine

Крем-ліфтинг легка текстура

Для жінок

Доставка Le Lift Creme Fine Крем-ліфтинг легка текстура - CHANEL | Malva-Parfume.Ua ✿
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 11:57
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики CHANEL Le Lift Creme Fine:

Категорія: Антивіковий догляд
Стать: Для жінок
Бренд: CHANEL
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: Франція
Колекція:

Опис CHANEL Le Lift Creme Fine:

Крем для розгладження і підвищення пружності шкіри - легка текстура.

Вперше Науково-дослідний центр CHANEL створює крем для розгладження і підвищення пружності шкіри з високою концентрацією інгредієнтів натурального походження. Крем LE LIFT, на 94% складається з інгредієнтів натурального походження, містить новий зоряний інгредієнт: рослинний концентрат люцерни, ультраефективний, як ретинол*, але з м'яким впливом на шкіру.

Формула крему для обличчя LE LIFT на 94% складається з інгредієнтів натурального походження.

Ключ її ефективності - люцерна, рослина з тисячолітньою історією, відома своїми унікальними властивостями: живлення і відновлення запасу мінералів. Багата мінералами і оліго- елементами люцерна вирощується у Франції за екологічно чистою технологією, що забезпечує оптимальну якість. Рослинний концентрат люцерни діє на двох рівнях: він стимулює синтез колагену на рівні дерми і поділ клітин для кращого відновлення епідермісу. Він також підтримує баланс шкіри, зміцнюючи шкірний бар'єр.

Зморшки розгладжуються. Якість шкіри поліпшується.

* Порівняльні дослідження стимулювання диференціації і розподілу кератиноцитів, а також синтезу колагену I типу - Тести in vitro.


Як користуватися

Перед нанесенням крему виконайте спеціальну масажну техніку, розроблену саме для Вашої шкіри. А потім, вранці і ввечері, після крему для шкіри навколо очей і сироватки LE LIFT нанесіть крем для обличчя LE LIFT на все обличчя і шию.

1. Техніка розгладження робить зморшки менш вираженими і надає шкірі об'ємність. Великим і вказівним пальцями обережно прищипуйте шкіру поперек носогубних (1) і міжбровних (2) складок, потім виконайте розгладжувальні рухи. Повторіть 3 рази.

2. Техніка підвищення пружності стимулює вироблення колагену і еластину. Досить глибоко защіпуйте шкіру між великим і рештою пальців по лінії нижньої щелепи (1) і на щоках (2). Повторіть 3 рази.

3. Шліфувальна техніка допомагає видалити мертві клітини і активізує мікроциркуляцію. Середнім пальцем виконайте розтирання носо-губних (1) і міжбрівних (2) складок, щік (3) і чола (4), попередньо при необхідності піднявши і зафіксувавши шкіру. Повторіть 3 рази.


Свотчі на CHANEL Le Lift Creme Fine
Завантажити свотч

Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!